ایرانی رمان رمان های عاشقانه

دانلود رمان بن بست از منا معیری و beste

دانلود رمان بن بست از منا معیری و beste

دانلود رمان بن بست از منا معیری و beste

 

 

نام کتاب : رمان بن بست

نام نویسنده : منا معیری و beste

ژانر:رمان عاشقانه

فرمت های کتاب : epub|apk|pdf

تعداد صفحات :(A4) 490

 

 

خلاصه : ادما نه خوبن نه بد .. نه سیاهن نه سفید .. خاکستری ..خوب هایی که خیلی خوب ظاهر خوب رو نشون میدن ولی قلب هایی سیاه … ظاهر های بدی که قلبشون به پاکی قلب یه کودکه .. بن بست تورو میکشونه به سرنوشت .. یه راه پر از مانع …بن بست ته یه راه نیست .. بن بست اخر قلب آدماست…

 

 

قسمتی از متن رمان بن بست :

دستش را در هوا تکانی داد  : من چیزی به تو نگفتم  …هیچی …   احساس کرد چشمانش خیس شده اند …  :  من … یه روزی نامزد تو بودم  …   کیا نگاه خشمگینی به او انداخت  …چرا این طور نگاهش میکرد آزار دهنده بود این مرد را یه روزهایی عاشق بود … بغض میکرد وقتی یاد روز نامزدی شان میافتاد  …همان روزی که با آن کت شلوار طوسی خوش دوخت روی مبل خانه پیرمرد نشسته بود  .

کمی از جا پرید کیا بود  … به پشتش بر نگشت اگر کیا گذاشته بود برود اگر نگفته بود حالش ار ترنج بهم می خورد حالا ترنج مجبور به تحمل این همه تحقیر نبود   …  جوابش را نداد  …کمی چای در هر فنجان ریخت   …وقتی برگشت از دیدن چشمهای کیا که انقدر به او نزدیک بودند تعجب کرد  …رگه های قرمزی داشتند حالا این مشکی های همیشه خونسرد  .

کیا نگاهش را تیز دوخت به ترنج با خودش اعتراف کرد لرزه قلبش با این نگاه غیر قابل سنجش است   – فرصت بدی  … نگاهت رو از اطرافت بگیری … میشنوی  …  پلک کیا پرید  …به دستهای مشت شده کیا نگاه کرد به چشمهای قرمزش به صورت خسته اش  …منظورش به خودش بود؟؟  چرا نمیفهمید  …چرا این مرد اشب حتی از دیشب هم عجیب تر شده بود  .

پشت دست میشا را با سر انگشت نوازش کرد  …نگاهش که می افتاد روی بانداژ بالای چشمش قلبش درد میشد  …آن پارگی پشت پلک می توانست نیم سانت پائین تر باشد … می توانست چند سانت بالاتر و توی گیجگاهش باشد … می توانست این اتفاق بدترین باشد  …  پریسا هم انگار فکرش را میخواند که زمزمه کرد : خدا نگهدارش بوده که این اتفاق بدتر نبوده … خدایا شکرت  …

9+

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

2 نظرات

  • به جرأت میتونم بگم besteاز بهترینهایی که من دیدم کاملاواقع گراو کاملامنطقی
    من سنم بالاست ولی رمان خون قهاریم از رمانهای ابکی این دوره واقعا متاسفم
    به beste,هما،مناوپگاه عزیزباوجود اینکه حتی دربرخی رمانهاشون تخیل زیاده ولی قلمشون خوبه
    به این عزیزان میگم اگه کمال ادب دررمانهاشو رعایت بشه عاالین

    2+

لطفا دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید.