اجتماعی ایرانی رمان رمان های عاشقانه

دانلود رمان فرشته فرشته می شود

دانلود رمان فرشته فرشته می شود

 

نام کتاب: فرشته فرشته می شود

نویسنده : پگاه.الف

ژانر : عاشقانه , اجتماعی

تعداد صفحات : ۹۶۴

نسخه های اندروید (APK) , آیفون و اندروید (EPUB) , جاوا (JAR) و نسخه کامپیوتر (pdf)

 

 

خلاصه رمان :

فرشته یه دختر ساده ی مشهدی که دانشجو تهرانه عاشق هم دانشگاهیش میشه پسره هم بهش ابراز علاقه میکنه ولی براش شرطی میزاره که مسیر زندگی فرشته رو به کل عوض میکنه

 

قسمتی از متن رمان:

-مسافر های مشهد،سریع تر سوار شن…آقایون،خانوما… ساک ورزشی سیاه رنگم را بلند کردم و به سختی از پله های ورودی اتوبوس بالا رفتم. -آبجی می خوای کمکت کنم؟

لبخند خجولی، به آرامی زدم و با دست آزادم چادرم را روی سرم،مرتب کردم. هنوز هم منتظر تائیدی از طرف من بود…مثل همیشه کمی لب هام رو با زبانم تر کردم…..و گفتم: -مرسی… و ساک را به دست شاگرد راننده سپردم. در کمتر از ثانیه ای تمام اتوبوس پر از آدم های جور واجور شده بود.

با چشم دنبال صندلی ام گشتم…کنار پنجره..درست مثل همیشه …! نگاه عده ای از افراد را با غم آشکککاری در چشککمانشککان،خیره به داهرم دوباره دریافت کردم…. دوباره و دوباره…..انگار این سناریو باید هر دفعه تکرار بشه…

کفش های سبز لجنی،رنگ و رو رفته ام که هر لحظه ممکن بود درز های ترک خورده اش باز شود،شلوار سیاهم که بر اثر زیاد پوشیدنم روشن تر شده و زانو انداخته بود… خدا رو شکر تنها قسمتی از لباس هایم از زیر چادر مشخص بود….

شاید واقعا منظره ای برای دیدن بود…نگاه های پر از ترحم و دلسوزی…کمی هم تمسخر هنوز هم از رویم برداشته نشده بود… باید بیخیال میشدم…درست مثل همیشه….

 

دانلود رمان با فرمت PDF

دانلود رمان با فرمت APK

دانلود رمان با فرمت EPUB

0

این مطلب را به اشتراک بگذارید.

لطفا دیدگاه خود را درباره این مطلب ارسال کنید.